יום ו', יב’ בשבט תשע”ט
דף הבית דבר המנהלת
מקצועות הלימוד לוח מבחנים ספורט ברשת
יצירת קשר . .
ערב חשיפה למופת - הזמנה לתלמידי כיתות ו' והוריהם
תלמידי כיתות ו' והורים יקרים, הנכם מוזמנים לערב חשיפה שיתקיים בתאריך 29.1.2019 יום ג' בשעה 18:00 בחטיבת השחר. לחצו להמשך קריאה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
כיתת מופת באפלייד מטריאלס ישראל
אפלייד מטיריאלס היא חברה שמפתחת מכונות לייצור שבבים אלקטרונים לטלפונים, מחשבים ומוצרי אלקטרוניקה שונים. לחברה 81 אתרים הפרוסים על פני 18 מדינות ברחבי העולם. מוצרי החברה השונים מיוצרים בארצות הברית, במזרח הרחוק ובישראל. תלמידי כתה ח מופת התארחו אצל דרור שמש, אבא של עמית מהכיתה, ולמדו על החברה ופעילותה, על תהליך ייצור שבבים, ואופן הפעולה של מיקרוסקופ אלקטרוני. התלמידים סיירו גם בחדר נקי שבו מייצרים את המכונות שהחברה מפתחת. תודה לדרור שמש על האירוח:)
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
יום המורה בחטיבת השחר
משפחת "השחר": תלמידים, הורים והצוות החינוכי חגגו יחדיו את "יום המורה". בביצוע משותף של מועצת תלמידים, ההרכב המוסיקלי, וועד ההורים והורי ביה"ס המורים התכבדו בארוחת גורמה חגיגית, בברכות, בזמר ובשי מקורי בהחלט. תודה רבה לכולם:)
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
לשון הרע - לא מדבר אליי
תלמידי החטיבה קיימו השבוע שיעורי חינוך בנושא לשון הרע. בשיעורים שוחחו על כוחן של המילים והשפעתם בחיינו ובמרחב הוירטואלי, הבהרנו מהם גבולות השיח. דנו באיזון בין חופש הביטוי ולשון הרע במדינה דמוקרטית ובהשלכות האפשריות של שיח אלים, מתלהם ומשפיל.בסיום הפעילות חולקו לכלל תלמידי החטיבה צמידי "לשון הרע לא מדבר אליי" מסיליקון כתזכורת לשמירה על שיח מכבד.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
"פנתר לבן"
במסגרת שנת האחדות במערכת החינוך, צפו תלמידי שכבה ח' בסרט "פנתר לבן" העוסק בשסעים בחברה הישראלית.בתום הצפייה נערכה שיחה עם דני רייספלד, במאי ותסריטאי הסרט, ויבגני אורלוב, השחקן הראשי. התלמידים שמעו על סיפור עלייתו והשתלבותו של יבגני בארץ, גילויי הגזענות שחווה כעולה חדש ותהליך יצירת הסרט.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
קרא עוד...
בעלי תפקידים בחטיבת "השחר" תשע"ט

קרא עוד...
לוח חופשות תשע"ט

קרא עוד...
לוח צלצולים

קרא עוד...